Na sygnale, Polecamy

Z szafki pracowniczej ukradł pieniądze

Dwudziestodwuletni mieszkaniec Kamiennej Góry trafił w ręce policjantów z Boguszowa-Gorc i odpowie za włamanie do szafki pracowniczej jednego z marketów w tej miejscowości oraz kradzież z pieniędzy. Do zatrzymania mężczyzny doszło bezpośrednio po zgłoszeniu w centrum Wałbrzycha.

Policjanci z Boguszowa-Gorc zaraz po otrzymaniu informacji o zdarzeniu, wychodząc akurat z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, zauważyli mężczyznę pasującego do rysopisu podanego przez poszkodowanych i zatrzymali 22-latka przy ul. Kolejowej.

W trakcie czynności procesowych młody kamiennogórzanin oświadczył, że niezauważony przez nikogo wszedł do pomieszczenia gospodarczego w sklepie, wyłamał drzwi szafki pracowniczej i ukradł z niej 150 zł. W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze udowodnili 22-latkowi usiłowanie włamania do dwóch innych szafek w tym samym markecie.

Kamiennogórzanin przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Za kradzież z włamaniem 22-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat. Policjanci odzyskali część skradzionej gotówki.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

20 stycznia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica