Na sygnale, Polecamy

Zaatakował pracownicę noclegowni

Policjanci zatrzymali w miniony czwartek późnym wieczorem 30-latka, który zaatakował pracownicę noclegowni przy ul. Pocztowej w Wałbrzychu. Mężczyzna dodatkowo groził kobiecie pozbawieniem życia oraz zniszczeniem samochodu. W wyniku zdarzenia pokrzywdzona na szczęście nie doznała groźnych obrażeń ciała.

Do niebezpiecznej dla życia i zdrowia sytuacji doszło 8 sierpnia po godzinie 23:00. To wtedy 36-latka poszła sprawdzić, czy wszyscy pensjonariusze stosują się do regulaminu noclegowni, m.in. czy panuje cisza nocna. Kiedy weszła do pokoju, w którym przebywał 30-latek, mężczyzna stał się agresywny i wulgarny, a następnie zaatakował kobietę i uderzył ją w twarz. Sprawca groził też pokrzywdzonej pozbawieniem życia oraz zniszczeniem należącego do wałbrzyszanki samochodu.
Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci zatrzymali agresywnego 30-latka. Za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego oraz groźby karalne mężczyzna może trafić za kraty więzienia na 3 lata.
Fot. ilustracyjne

12 sierpnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica