Na sygnale, Polecamy

Zagapił się, wjechał w znak i ogrodzenie

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w zeszłą sobotę po południu w Grzędach (gm. Czarny Bór). Kierującym samochodem dostawczym 19-latek nie zachował ostrożności, zjechał z jezdni, uderzył w znak drogowy, a następnie w ogrodzenie posesji. To zdarzenie mogło zakończyć się tragedią. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Była godzina 14:00, kiedy dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu otrzymał informację o poważnym w skutkach wypadku drogowym w Grzędach. Podejrzewany o doprowadzenie do zdarzenia 19-letni wałbrzyszanin tłumaczył funkcjonariuszom, że chwilę przed wypadkiem próbował podłączyć ładowarkę telefonu do gniazda w samochodzie, stracił kontakt wzrokowy z jezdnią i zjechał z niej, uderzając o ogrodzenie posesji.
Na miejsce wezwane zespoły ratownictwa medycznego, które przewiozły do szpitala dwie osoby – pasażerów samochodu. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Nastolatek był trzeźwy.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

17 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica