Aglomeracja Wałbrzyska, Boguszów Gorce, Polecamy

Zagłosuj na projekt szybu

Brzmi tajemniczo, ale już wyjaśniamy o co chodzi.  Trwa głosowanie w ramach III edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego Aktywny Dolny Śląsk. Po sukcesie dwóch poprzednich, w tym roku program został rozszerzony i obejmie nie tylko projekty sportowo-turystyczne, ale również kulturalne.

Do projektu zgłoszono aż 197 wniosków, w tym 124 na sport i turystykę oraz 73 na kulturę. Dolnoślązacy mogą więc współuczestniczyć w podejmowaniu decyzji o finansowaniu wybranych projektów.

Do etapu głosowania zakwalifikował się m.in. projekt imprezy o charakterze rodzinnego pikniku w Szybie Witold w Boguszowie-Gorcach. Zakwalifikowany projekt nosi nazwę „Folkowa fiesta w Szybie Witold”. Projekt ma numer 31. W programie Fiesty przewidziane są pokazy zespołów o charakterze ludowym i folkowym oraz widowiskowy pokaz laserowy.

Centrum Kulturalno-Kongresowe „Witold” prosi o głosy. Głosowanie odbywa się drogą internetową, jest proste i bezpłatne. Poniżej link do karty głosowania:

https://aktywny.dolnyslask.pl/budzet/karta-glosowania-2018/31.

Fot. użyczone (Szyb Witold)

 

19 kwietnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica