Aktualności, Polecamy

Zagrają dla dzieci i seniorów

WOŚP jak zwykle na początku stycznia zagra w całej Polsce, również w Wałbrzychu. Organizatorzy proszą o przynoszenie przedmiotów i „darowanie” usług na licytację. Wszystko można przekazywać do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni. 

zagra_wosp

Unikatowe wałbrzyskie serduszko przygotował mistrz złotnictwa Grzegorz Śmigiel. Będzie można także „wylicytować” m.in.: lot szybowcem, kurs na prawo jazdy kat. B, górę Chełmiec, oryginalne anioły, gadżety fundacji WOŚP, zaproszenia na warsztaty i wydarzenia WOK, książki, płyty z autografami autorów, vouchery do „Dworzyska” w Szczawnie-Zdroju, czy salonu fryzjerskiego.

Już 15 stycznia w Wałbrzychu od rana kwestować będzie ponad 200 wolontariuszy, a wśród nich prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej. Orkiestra zagra w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu. Program jest bardzo bogaty w wydarzenia. Wystąpią m.in.: Nullo i Pork (do niedawna członkowie zespołu Trzeci Wymiar).

Fot. użyczone (Krzysztof Trefon)

17 grudnia 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica