Polecamy, Sport

Zagrają siatkarskie dwójki

Hala w Aqua-Zdroju w Wałbrzychu będzie areną zmagań pierwszego turnieju eliminacyjnego Kinder + Sport 2016. W zawodach, które zaplanowano w najbliższą niedzielę (13 marca) weźmie udział 48 zespołów z całego Dolnego Śląska.

Kinder_sport

Ligowe zmagania, w których występowały drużyny Chełmca Wodociągi Wałbrzych, w tym sezonie już się skończyły. Na placu boju pozostały tylko grupy mini siatkówki i właśnie w najbliższą niedzielę (13 marca) Chełmiec jako organizator będzie gościł 48 zespołów z całego Dolnego Śląska w ramach eliminacji Kinder + Sport 2016.

Pierwszy turniej siatkarskich dwójek dziewcząt odbędzie się w wałbrzyskiej hali Aqua-Zdroju. Na 8 boiskach zostanie rozegranych ponad 120 spotkań. W turnieju, oprócz klubu z Wałbrzycha, wezmą udział zawodniczki z Wrocławia, Świdnicy, Kłodzka, Nowej Rudy, Lubania, Leśnej, Kamiennej Góry, Jeleniej Góry, Radkowa, Walimia, Lubina i Milicza. Początek gier zaplanowano o godz. 10:00 zaraz po uroczystym otwarciu.

12 marca 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica