Aktualności, Polecamy

Zakochani w ekologicznej jeździe

Ruszyła tegoroczna odsłona akcji „Bezpieczny Kierowca”. W Walentynki odbyło się pierwsze szkolenie z cyklu, oczywiście dla par. Zakochani pochłonięci miłością do siebie i kierownicy szlifowali technikę za kółkiem i przyswajali podstawy ekojazdy.

????????????????????????????????????

Niedzielne spotkanie na placu manewrowym pod fabryką Toyoty wyłoniło pierwszych finalistów akcji. Zwycięzcą rywalizacji został Jakub Borek, a najlepszą parą okazali się Piotr Łuszczyk i Ewelina Chilińska-Łuszczyk.

W romantyczny weekend aż 10 par postawiło na swoje bezpieczeństwo za kółkiem i swój czas poświęciło na doskonalenie jazdy. Przypomnienie podstaw udzielania pierwszej pomocy, zwrócenie uwagi na zmiany w przepisach o ruchu drogowym, zasady ekojazdy, a także praktyczne rady instruktorów to najcenniejsze, co kursanci wynieśli z dwudniowego spotkania z Akademią Bezpiecznej Jazdy Piotra Starczukowskiego.

Spośród 20 osób, które swe umiejętności podnosiło w miniony weekend na placu pod fabryką Toyoty, ostatecznie o tytuł „Bezpiecznego Kierowcy 2016” walczyć będą: Jakub Borek, Piotr Łuszczyk, Paweł Szlędak, Weronika Jarocińska, Ewelina Chilińska-Łuszczyk oraz Natalia Wiśniewska. Następni finaliści zostaną wyłonieni podczas kolejnych edycji szkoleń. Najbliższe zaplanowane jest na 6 marca. Wezmą w nim udział same panie, bo to już tradycyjny prezent od Akademii Piotra Starczukowskiego z okazji Dnia Kobiet. Z kolei panowie do akcji będą mogli dołączyć na początku kwietnia. Następnie w planie są szkolenia dla pracowników Toyoty.

Podczas 11. edycji konkursu i akcji „Bezpieczny Kierowca” jej organizatorzy, czyli Akademia Bezpiecznej Jazdy Piotra Starczukowskiego, Toyota Motor Manufacturing Poland oraz Votum S.A. skupiają się przede wszystkim na dokształcaniu kierowców o małym doświadczeniu drogowym.

Fot. użyczone

 

17 lutego 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica