Na sygnale, Polecamy

Zatrzymali do kontroli, „trafili” poszukiwanego

Policjanci z Wałbrzycha zupełnym przypadkiem zatrzymali kierowcę, który poszukiwany był do odbycia kary w więzieniu. Ponadto prowadził auto pod wpływem alkoholu i bez uprawnień.

Pijany_kierowca

Patrol drogówki zatrzymał samochód do rutynowej kontroli rano przy ulicy Wałbrzyskiej w Boguszowie-Gorcach. Kierowcą był 44-letni mieszkaniec Łodzi. Okazało się, że jest lekko „podchmielony”. Badanie wykazało, że miał w organizmie 0,42 prom. alkoholu. Ustalono również, że sąd zastosował wobec niego zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi na 6 miesięcy za… jazdę po pijanemu. Ponadto po sprawdzeniu wyszło na jaw, że mężczyzna jest poszukiwany na podstawie nakazu osadzenia w zakładzie karnym, do odbycia kary pozbawienia wolności wydanego przez Sąd Rejonowy w Łodzi. Teraz mężczyzna już na pewno trafi do więzienia. Nie ominie go również odpowiedzialność za jazdę po alkoholu i kierowanie samochodem pomimo zakazu.

Fot. użyczone

25 czerwca 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica