Aktualności, Polecamy

Zawodu nauczy się w zakładzie pracy

Można oficjalnie ogłosić rozpoczęcie studiów dualnych w Wałbrzychu. Podpisano właśnie umowę między firmą NSK Steering Systems Europe (Polska) Sp. z o.o. a Mateuszem Jakubczakiem, studentem II roku logistyki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu.

Podpisana umowa dotyczy realizacji zajęć praktycznych w NSK, w ciągu dwóch kolejnych lat. W bieżącym roku akademickim Mateusz Jakubczak będzie realizował jeden dzień zajęć w przedsiębiorstwie, a przez cztery dni będzie uczestniczył w zajęciach na uczelni.

W przyszłym roku akademickim liczba zajęć praktycznych w NSK wzrośnie do dwóch, a na ostatnim roku studiów do trzech dni w tygodniu.

Spotkanie było okazją do złożenia studentowi logistyki gratulacji i życzeń, aby forma studiów dualnych przyczyniła się do rozwoju kompetencji zawodowych i spełniła jego oczekiwania.

Fot. użyczone (PWSZ)

24 lutego 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica