Kultura, Polecamy

Zbliża się okrągły jubileusz „rozśmieszaczy”

To już 20 lat Ogólnopolskiej Giełdy Kabaretowej „KopalniaK” (dawniej „PrzeWAŁka”). Organizatorzy ogłaszają nabór na konkurs. W puli nagród 10 tysięcy złotych. Grupy kabaretowe oraz stand`uperzy mogą zgłaszać się do 10 września.

Finał w październiku: 12.10 (stan-up) i 13.10 (kabarety). Miejsce imprezy: Wałbrzyski Ośrodek Kultury na terenie Starej Kopalni w Wałbrzychu.

Doświadczenie sceniczne mile widziane, ale nie jest konieczne! Postawcie na pomysł i poczucie humoru. Rozbawcie organizatorów i publiczność. Nagrajcie film z waszym programem (może być do 10 minut) i prześlijcie wraz z kartą zgłoszeń na adres e-mail: joanna@wok.walbrzych.pl. Szczegóły w regulaminie na stronie www.wok.walbrzych.pl.

Jak mówią w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury – zapewniają niesamowite przeżycia, kontakty owocujące współpracą, wymianę doświadczeń, uwagi profesjonalistów, a przede wszystkim dobrą zabawę.

Fot. użyczone/WOK

6 sierpnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica