Polecamy, Sport

Zbliża się siatkarskie święto

Przez trzy dni oczy całej siatkarskiej Polski zwrócone będą na Wałbrzych. W Aqua-Zdroju odbędzie się kolejny turniej Ligi Narodów, w którym oprócz Polek zagrają też kobiece reprezentacje Dominikany, Rosji i Japonii. Turniej odbędzie się w dniach 12-14 czerwca.

Dla wszystkich fanów, którzy nie zdołają kupić wejściówek na turniej, Centrum Aqua-Zdrój przygotowało darmową Strefę Kibica, podczas której będzie można wspólnie śledzić mecze na telebimie. Strefa zostanie zlokalizowana na części parkingu od strony Parku Wodnego. Dodatkowo na wszystkich chętnych kibiców, w wyznaczonym miejscu czekać będą specjalne punkty gastronomiczne.

Ważną informacją jest również to, że fani będą mogli poruszać się między halą sportową, a Strefą Kibica. Warunkiem jest posiadanie biletu i każdorazowe zeskanowanie go przy wejściu/wyjściu z obiektu.

Podczas samego turnieju, na najmłodszych czekać będzie Strefa Małego Kibica przygotowana przez UKS Kinder Volleyball Wałbrzych. Prowadzone tam będą rozmaite animacje, a także konkursy dla dzieci ukierunkowane na siatkówkę. Strefa będzie się mieścić w foyer, tuż po wejściu do hali.

Wałbrzyski turniej siatkarskiej Ligi Narodów kobiet odbędzie się w dniach 12-14 czerwca (wtorek-czwartek), a dokładny program imprezy przedstawiamy poniżej.

12 czerwca (wtorek)

17:30 Rosja – Dominikana

20:30 Polska – Japonia

13 czerwca (środa)

17:30 Dominikana – Japonia

20:30 Polska – Rosja

14 czerwca (czwartek)

17:30 Japonia – Rosja

20:30 Polska – Dominikana

Fot. użyczone (Aqua-Zdrój)

11 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica