Na sygnale, Polecamy

Zdewastował mieszkanie i rozkradł mienie

Policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Wałbrzycha podejrzanego o zniszczenie wynajmowanego przez siebie mieszkania oraz kradzież z niego mienia ruchomego. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Wałbrzyscy funkcjonariusze zatrzymali 21-latka przy ul. Welońskiego w Wałbrzychu w minioną środę przed południem. W trakcie podjętych czynności mundurowi udowodnili mężczyźnie dewastację wynajmowanego przy ul. Sienkiewicza w Wałbrzychu mieszkania. Policjanci ustalili też, że 21-latek pod koniec zeszłego roku zniszczył m.in. wersalkę, łóżko, zdewastował podłogę i ściany pomieszczeń powodując straty w kwocie ponad 7 tys. zł, a do tego wykradł z zajmowanego przez siebie lokalu sprzęt RTV i AGD – telewizor, lodówkę i pralkę o łącznej wartości ponad 2,5 tys. zł.

Mężczyzna w trakcie czynności procesowych przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. Za kradzieże i zniszczenie mienia grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Fot. ilustracyjne

12 stycznia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica