Na sygnale, Polecamy

Złapany, gdy włamywał się do willi

Kara nawet 15 lat pozbawienia wolności grozi 31-letniemu mieszkańcowi Wałbrzycha, który w zeszły piątek nad ranem został zatrzymany przez policjantów. Złodziej został schwytany na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem do domku jednorodzinnego w dzielnicy Konradów. Mężczyzna działał w warunkach recydywy. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

Do zdarzenia doszło 2 sierpnia przed godziną 4:00 na jednej z posesji przy ul. Kopalnianej w Wałbrzychu. Sprawca najpierw wyważył okno łazienkowe i wszedł do willi. Wałbrzyscy policjanci bezpośrednio po otrzymaniu wezwania natychmiast udali się na miejsce. Zaraz po przyjeździe zatrzymali złodzieja na gorącym uczynku. Przestępca ukrył się za… komodą w salonie.
Funkcjonariusze zabezpieczyli przy podejrzanym m.in. tablet, trzy telefony komórkowe, okulary przeciwsłoneczne, notebooka, zegarek oraz pieniądze w różnej walucie o łącznej wartości ponad tysiąca złotych. Zatrzymany 31-latek stanie teraz przed sądem. Za kradzież z włamaniem może spędzić za kratami więzienia 15 lat, gdyż wcześniej był już karany za podobne przestępstwa. Odzyskane mienie niebawem w całości wróci do właściciela posesji.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

5 sierpnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica