Na sygnale, Polecamy

Złodziej lubił kawę, a do tego był poszukiwany

Policjanci zatrzymali 20-latka, który miał na swoim koncie kilka kradzieży w wałbrzyskich supermarketach. Przeważnie wynosił ze sklepów opakowania drogiej kawy oraz słodycze. Dodatkowo był poszukiwany za rozbój. Za kratkami może spędzić kilka najbliższych lat.

dav

Dwudziestolatka zatrzymali w weekend kryminalni z Wałbrzycha. Mundurowi podejrzewali, że w lipcu 2017 roku chłopak ukradł 24 opakowania markowej kawy z jednego z marketów na terenie miasta. Straty oszacowano na blisko 600 zł. Podczas czynności procesowych policjanci udowodnili wałbrzyszaninowi popełnienie w od maja do sierpnia kolejnych czterech podobnych przestępstw. Złodziej kradł poza kawą m.in. słodycze. Zatrzymany przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia.

Chłopak stanie przed sądem po raz kolejny, gdyż dodatkowo był poszukiwany i trafił za kratki za wcześniejsze przestępstwo rozboju. Za każdą kradzież grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

11 września 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica