Na sygnale, Polecamy

Złodziej słodyczy był poszukiwany

Siedemnastoletni wałbrzyszanin trafił we wtorek w ręce policjantów. Nastolatek w jednym z marketów w centrum miasta ukradł artykuły spożywcze. Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany jest osobą poszukiwaną. Podejrzany trafił już do zakładu poprawczego.

Do kradzieży doszło 24 września około godziny 11:30 przy ul. Mickiewicza w Wałbrzychu. Złodziej zdjął z półek sklepowych dużą ilość słodyczy o łącznej wartości blisko 700 zł i nie płacąc za zakupy próbował opuścić market.
Sprawca został ujęty przez ochronę obiektu i zatrzymany przez wezwanych na miejsce zdarzenia policjantów. Młodociany przestępca szybko trafił do zakładu poprawczego, ponieważ był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za wcześniej popełnione czyny karalne jako nieletni. Teraz 17-latek ponownie stanie przed sądem, ale za kradzież odpowie już jak osoba dorosła. Grozi mu kara pozbawiania wolności do 5 lat.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

27 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica