Na sygnale, Polecamy

Zniszczył samochód księdza i obrzucił kamieniami plebanię

Policjanci ze Świdnicy zatrzymali w minioną sobotę 23-latka, który przyznał się do porysowania lakieru w aucie księdza i wybicia kilku szyb w plebanii. Mężczyzna uszkodził też dach budynku. Po przesłuchaniu podejrzany przyznał się do winy, ale odmówił podania motywów swojego zachowania.

kajdany

Do podobnych scen w małej miejscowości pod Strzegomiem dochodziło od grudnia zeszłego roku. Nieznany sprawca kilkukrotnie wybijał kamieniami szyby w tamtejszej plebanii. W ten sam sposób uszkodził dachówki pokrywające budynek. Niedawno ktoś porysował też lakier w aucie księdza. Łączne straty wyniosły ponad 4 tys. zł.

W ostatnią sobotę, policjanci ze Świdnicy w końcu zatrzymali podejrzewanego o te czyny mężczyznę. Okazał się nim 23-latek, mieszkaniec wsi, w której dochodziło do wspomnianych zdarzeń. Po przedstawieniu zarzutów podejrzany przyznał się do winy, ale odmówił podania motywów swojego zachowania.

Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Zniszczenie mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawca musi się także liczyć z obowiązkiem naprawienia szkody.

Fot. ilustracyjne

19 stycznia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica