Polecamy, Sport

Znów sukces Patrycji

Druga część sezonu kolarskiego dla wałbrzyszanki Patrycji Piotrowskiej reprezentantki FPB WZK Victoria S.A. Cargo Express rozpoczęła się rewelacyjnie. W drugą niedzielę sierpnia zawodniczka wzięła udział w mistrzostwach Polski w sprintach, które odbywały się w Sławnie koło Piotrkowa Trybunalskiego.

Tego dnia zawodnikom przyszło zmierzyć się nie tylko z rywalami, ale również z dokuczliwym upałem. Patrycja Piotrowska świetnie sobie poradziła, zajmując trzecie miejsce i dokładając kolejny medal mistrzostw Polski do swojej kolekcji. Warto wspomnieć, że sprinty to inna dyscyplina, niż ta, którą na co dzień trenuje wałbrzyszanka. Tak wysoka lokata na imprezie rangi mistrzowskiej świadczy o wszechstronności naszej zawodniczki.
Podczas MP w Sławnie rozegrane zostały również wyścigi towarzyszące, w czasie których mogli zmierzyć się najmłodsi i ci nieco starsi. Mariusz Piotrowski, ojciec Patrycji, także reprezentując FPB WZK Victoria S.A. Cargo Express zajął 8 miejsce podczas swojego wyścigu. A najmłodszy z Piotrowskich – Mikołaj wśród dzieci 10-12 lat zajął 7 pozycję, reprezentując Wałbrzyską Szkółkę Kolarską.
Fot. użyczone (archiwum prywatne)

15 sierpnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica