Aktualności, Polecamy

Zostań przewodnikiem

Zamek Książ w Wałbrzychu ogłasza nabór na przewodników na umowę zlecenie, którzy będą oprowadzać turystów po zamku i po podziemiach zamkowych. Jeżeli szukasz nowej, ekscytującej pracy z ludźmi, do tego w zachwycającym, bogatym w historię otoczeniu, to jest to oferta dla ciebie.

Do podstawowych zadań przewodnika książańskiego należy: oprowadzanie turystów indywidualnych i grup zorganizowanych po Zamku Książ różnymi trasami tematycznymi i oprowadzanie po podziemiach, kreowanie pozytywnego wizerunku Zamku Książ. Bardzo ważne jest też wspieranie strategii promocyjnej zamku, identyfikowanie się z wartościami i polityką spółki, kierującej najważniejszym obiektem turystycznym Dolnego Śląska.

Wymagania, które stawiane są przyszłym przewodnikom to cechy osobowościowe pozwalające na wykonywanie tego zawodu (płynność wysławiania się, wysoka kultura osobista, umiejętność kierowania i panowania nad grupą, łatwość nawiązywania kontaktów), a także zainteresowanie historią i turystyką regionu, wymagana wiedza na temat Zamku Książ. Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem. Pozostałe wymagania to: entuzjazm, kreatywność i umiejętność przekazywania informacji, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność i gotowość do pracy w elastycznych godzinach. Do objęcia stanowiska przewodnika książąńskiego wymagane jest co najmniej średnie wykształcenie, ukończenie kursu na przewodnika książańskiego organizowanego przez dział turystyki i kultury Zamku Książ (wraz z pozytywnym wynikiem z egzaminu praktycznego).

Proces rekrutacji składa się z czterech etapów. Są to rozmowa kwalifikacyjna, kurs na przewodnika książańskiego (osobom wybranym po rozmowie kwalifikacyjnej zapewniona zostanie możliwość szkolenia z zakresu historii Zamku Książ oraz dostęp do materiałów), 10 szkoleniowych przejść z obecnymi przewodnikami po zamku i 5 po podziemiach, a na koniec egzamin praktyczny. Warunkiem przyjęcia na stanowisko przewodnika po Zamku Książ na umowę zlecenie będzie złożenie egzaminu praktycznego (oprowadzanie grupy) z wynikiem pozytywnym.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji ze zdjęciem (CV i list motywacyjny) wraz z zamieszoną w dokumentach aplikacyjnych klauzulą zgody do dnia 11.01.2019 r. do godz. 16:00 (liczy się data wpływu) koniecznie w tytule wpisując „Przewodnik książański” na adres: Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o., ul. Piastów Śląskich 1, 58-306 Wałbrzych. Należy w liście motywacyjnym określić stopień dyspozycyjności.

W przypadku podań wysłanych pocztą, decyduje data stempla pocztowego. Podania złożone po tej dacie oraz podania wysłane przy pomocy poczty e-mail nie będą rozpatrywane.

Zamek Książ zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane przez siebie zgłoszenia. Informacja o zaakceptowaniu zgłoszenia jest równoznaczna z zaproszeniem kandydata na rozmowę kwalifikacyjną, nie oznacza jednak przyjęcia na kurs przygotowawczy. Rozmowy kwalifikacyjne odbywać się będą w styczniu 2019 r. O terminie rozmowy kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie. Wszelkie informacje udzielane są pod nr tel.: Magdalena Woch 74 66 43 811, Katarzyna Matuła 74 66 43 871

Dokumenty powinny zawierać klauzulę zgodny na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Dokumenty bez zawartej klauzuli nie będą podlegały rozpatrywaniu.

Fot. użyczone (Zamek Książ)

2 stycznia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica