Polecamy, Sport

Zostań wolontariuszem. Naprawdę warto

Dysponujesz wolnym czasem? Lubisz być aktywny? Chcesz być częścią wielkiego wydarzenia sportowego? Kochasz jeździectwo i atmosferę zawodów? Chcesz zobaczyć z bliska wielkie wydarzenie od zaplecza? Jeśli tak – zostań wolontariuszem podczas Strzegom Horse Trials 2017!

wolontariusze_poszukiwani

To największe zawody we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego w Polsce, które LKS Stragona organizuje na hipodromie w Morawie nieprzerwanie od 2003 roku. W tym roku zawody odbędą się w dniach 17-21, a Strzegom będzie gospodarzem już edycji edycji. Co roku startują tu najlepsi zawodnicy – mistrzowie olimpijscy, świata i Europy.

W tym roku rozegranych zostanie sześć konkursów międzynarodowych o zróżnicowanym poziomie trudności, w tym konkurs Pucharu Narodów – FEI Nations Cup™ Eventing. W ciągu pięciu dni na hipodromie w Morawie wystartuje ponad 300 koni, ponad 200 zawodników z ponad 20 krajów.

Możesz być częścią tego wielkiego wydarzenia. Program wolontariatu Strzegom Horse Trials został uruchomiony w 2007 roku. W organizację czternastu edycji strzegomskich zawodów zaangażowało się już w sumie prawie 1000 wolontariuszy. Właśnie rozpoczął się nabór do Programu Wolontariat 2017!

– Zapraszamy młodzież, osoby dorosłe oraz seniorów. Dołącz do nas – nie ma znaczenia, czy jesteś osobą młodą lub starszą, mężczyzną czy kobietą, musisz mieć jedynie ukończone 18 lat. Podczas zawodów jest wiele rodzajów pracy i zadań, gdzie potrzebne są różne umiejętności. Każda para rąk będzie potrzebna, zapraszamy do przesłania aplikacji do programu – wyjaśnia Agata Pniewska, koordynator Programu Wolontariatu.

Potrzebna jest pomoc w biurze zawodów i biurze prasowym, w punktach informacyjnych i porządkowych, przy obsłudze informatycznej, przy konkursie ujeżdżenia, na crossie i parkurze przy pracach porządkowych, przy rozklejaniu plakatów i roznoszeniu ulotek, przy transportach na lotnisko oraz przy wielu innych zajęciach.

– Nie zapominajcie, że mimo obowiązków, które zostaną wam przydzielone, wolontariat to zebrane doświadczenie, nowe znajomości i dobra zabawa – dodaje Agata Pniewska. Nabór do programu potrwa do 30 kwietnia 2017.

Fot. użyczone (Strzegom Horse Trials)

17 marca 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica