Aktualności, Polecamy

Zrób zdjęcie. Weź udział w konkursie

Uwielbiasz przygody i podróże? Masz w sobie pasję fotografa? Weź udział w I edycji ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Hydropolis. Zdjęcia można zgłaszać do 15 sierpnia. Do wygrania atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe.

hydro_konkurs2

W minioną środę (21 czerwca) wystartował Konkursu Fotograficznego Hydropolis (KFH), którego organizatorem jest wrocławskie centrum wiedzy o wodzie. Wykaż się kreatywnością i zgarnij atrakcyjne nagrody.

Na czym polega zabawa? Swoje fotografie można zgłaszać do 15 sierpnia 2017 roku za pośrednictwem strony internetowej www.konkurs.hydropolis.pl. Wystarczy się zarejestrować, wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy i wgrać zdjęcie. Zgłoszenie udziału jest darmowe. Konkurs składa się z trzech kategorii: Ocean życia, Człowiek i woda oraz Miasto i woda.

– Każda z nich swoją nazwę zaczerpnęła od konkretnej strefy wystawy Hydropolis, jednak ich interpretacja jest dowolna. Ważne, aby zdjęcia nawiązywały do którejś z kategorii. Nikomu nie narzucamy swojej wizji, liczymy na inwencję twórczą uczestników – mówi Aleksander Łoś z Hydropolis. Zwieńczeniem konkursu będzie uroczysta gala, która odbędzie się 6 października 2017 w Hydropolis. Partnerem medialnym KFH jest magazyn Podróże.

– Zgłoszone do konkursu zdjęcia zostaną ocenione przez utalentowanych i doświadczonych jurorów – zapowiada Aleksander Łoś. Ocena uwzględniać będzie m.in. jakość, oryginalność, kreatywność oraz walory artystyczne fotografii. W jury zasiądą: Ryszard Horowitz – uważany za najwybitniejszego polskiego fotografika, pionier cyfrowej obróbki zdjęć oraz Ambasador Hydropolis, Małgorzata Skoczylas – jej fotografie były doceniane na International Photography Awards, konkursie nazywanym Oscarami Fotografii, Mateusz Piesiak – dwukrotnie zdobył pierwsze miejsce w największym konkursie fotograficznym o tematyce przyrodniczej „BBC Wildlife Photographer of the Year”, Maria Brzezińska – p.o. redaktora naczelnego miesięcznika „Podróże” oraz Marcin Oliva Soto – ekspert-praktyk w dziedzinie fotografii prasowej i reklamowej.

Nagrody w konkursie

-Grand Prix konkursu – 2000 zł + publikacja fotografii na łamach prestiżowego magazynu Podróże;

-nagroda za pierwsze miejsce w każdej z trzech kategorii tematycznych – 1000 zł;

-dwa wyróżnienia w każdej z trzech kategorii tematycznych – markowy statyw + voucher rodzinny 90 dniowy do Hydropolis;

– nagroda publiczności – markowy aparat do zdjęć podwodnych

Informacje o konkursie:

Strona internetowa: konkurs.hydropolis.pl

Kontakt: konkurs@hydropolis.pl

Termin zgłaszania fotografii: do 15 sierpnia

Głosowanie internautów: do 15 września

Wielka Gala w Hydropolis: 6 października

25 czerwca 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica