Na sygnale, Polecamy

Aresztowany za kradzież samochodu

Policjanci z Boguszowa-Gorc zatrzymali kilka dni temu 25-latka, który ukradł w tej miejscowości samochód marki Daewoo. Nie było to pierwsze tego typu przestępstwo mężczyzny, dlatego Sąd Rejonowy w Wałbrzychu zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na 2 miesiące.

Do kradzieży doszło 24 kwietnia tego roku. 25-latek wykorzystując nieuwagę swojej dobrej znajomej zabrał z jej mieszkania kluczyki od samochodu i odjechał. Kobieta na początku liczyła, że mężczyzna tylko na chwilę „pożyczył” pojazd i ze zgłoszeniem sprawy na policję poczekała do dnia następnego. Kiedy okazało się, że mężczyzna nie zamierza wartego 750 zł auta zwrócić, pokrzywdzona złożyła oficjalne zawiadomienie.

Policjanci z Boguszowa-Gorc szybko ustalili sprawcę oraz miejsce przetrzymywania pojazdu. W wyniku wykonanych czynności samochód został odzyskany 27 kwietnia, a trzy dni później o godzinie 2:00 w nocy przy ul. Głównej w Boguszowie-Gorcach mundurowi zatrzymali także złodzieja.

Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu. Policjanci ustalili, że nie było to jego pierwsze tego typu przestępstwo. W listopadzie zeszłego roku ukradł swojemu ojcu, a następnie podpalił samochód marki BMW. Sąd zadecydował o 2-miesięcznym areszcie dla boguszowianina, któremu za popełnione przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

4 maja 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica