Aktualności, Polecamy

Najnowszy Tygodnik Wałbrzyski już w kioskach

Dzikie zwierzęta nadciągają

O dzikach, lisach, które coraz częściej spotykamy w bezpośrednim sąsiedztwie gospodarstw domowych słyszeliśmy wielokrotnie. Od pewnego czasu narastającym problemem, zwłaszcza dla rolników, są wilki, których prawdopodobnie co najmniej kilkanaście żyje w naszych lasach.

Wojsko będzie stacjonowało w Wałbrzychu?
Od jakiegoś czasu mówi się o tym, że Wałbrzych jest jednym z miast na Dolnym Śląsku, gdzie bardzo poważnie rozważa się usytuowanie Wojsk Obrony Terytorialnej. W całym kraju ma powstać 17 brygad obrony terytorialnej.
Rafał Chowański został „Bezpiecznym Kierowcą 2018”
Zakończyła się 13. edycja akcji „TOYOTA Bezpieczny Kierowca”. Rafał Chowański wywalczył ten prestiżowy tytuł w 13. edycji konkursu.
Centrum przesiadkowe jak nowe
Dobiegła końca przebudowa Placu Dworcowego w Świebodzicach. W ramach nowo powstałego Centrum Przesiadkowego na placu pojawiły się parkingi, wydzielona zatoka manewrowa dla autobusów, wiata dla rowerów, całkowicie nowa nawierzchnia jezdni i chodników, oświetlenie, nasadzenia zieleni i kwiatów, małą architektura.

Najnowszy numeru naszego dodatku historycznego „Wałbrzyska Trybuna”

Tradycyjnie zachęcamy do kupna naszych historycznych albumów, które cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Wałbrzych i powiat na dawnych pocztówkach to książki, które każdy szanujący się miłośnik regionu powinien mieć na półce u siebie w domu. Teraz mamy dla wszystkich promocyjną cenę albumów.

O czym jeszcze u nas przeczytacie? Jak zwykle mnóstwo sportu, doniesienia kulturalna, garść informacji z całego regionu oraz obszerna kronika kryminalna. To wszystko i wiele więcej w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od poniedziałku można kupić w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

 

9 lipca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica