Na sygnale, Polecamy

Nietrzeźwy wjechał w drzewo, a potem zaczął uciekać

Na drodze z Kamiennej Góry do Jaczkowa doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierowca stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. Następnie próbował uciec z miejsca zdarzenia. Po zatrzymaniu przez policjantów wyjaśniło się dlaczego próbował się oddalić. Mężczyzna był pijany.

Do zdarzenia doszło 18 listopada około godziny 12:30. Funkcjonariusze otrzymali informację o wypadku na drodze wjazdowej do Jaczkowa od strony Kamiennej Góry. Kierowca zjechać na przeciwległy pas jezdni i uderzył w drzewo. Siła zderzenia była tak duża, że wyrzuciła samochód poza drogę. Mężczyzna chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej, zaczął uciekać polami w kierunku Kamiennej Góry. Został szybko zatrzymany przez funkcjonariuszy, którzy użyli do pościgu samochodu terenowego. Badanie urządzeniem wykazało u 40-letniego mieszkańca powiatu kamiennogórskiego aż 2,65 prom. alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a jego pojazd został odholowany na parking strzeżony.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, długotrwały zakaz kierowania pojazdami, a także wysoka grzywna. Mężczyzna odpowie też za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

21 listopada 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica