Na sygnale, Polecamy

Oszukana na „rulon”

Kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie podejrzanemu o oszustwo metodą na tzw. „rulon”. Sprawca, który oszukał pokrzywdzoną na kwotę 900 euro, został zatrzymany przez wałbrzyskich policjantów.

Kobieta wychodząc z banku została zaczepiona przez nieznanego jej mężczyznę, który „znalazł” na ulicy nieokreśloną sumę pieniędzy. Zasugerował kobiecie podzielenie się nimi. Za chwilę pojawił się drugi ze sprawców twierdząc, że właśnie dowiedział się o znalezieniu jego pieniędzy i żądał oddania swojej zguby. Jego kompan od razu zaprzeczył. Ten, który rzekomo zgubił pieniądze, poprosił o pokazanie portfeli, gdyż jak twierdził, swoje banknoty ma znaczone. Pokrzywdzona pokazała portmonetkę. W trakcie jego przeglądania, korzystając z nieuwagi kobiety sprawcy podmienili banknoty euro. Po wszystkim oddali portfel i odeszli z miejsca zdarzenia. Po ochłonięciu kobieta zorientowała się, że brakuje jej 900 euro.
Funkcjonariusze zajmujący się sprawą przeanalizowali materiały różnych spraw związanych z tego typu oszustwami, przejrzeli zapisy z monitoringu różnych banków. Dzięki ich intensywnej pracy i zaangażowaniu ustalono i zatrzymano jednego z podejrzanych, którym okazał się 45-letni mężczyzna. Usłyszał on zarzut oszustwa, do którego się przyznał. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.
Fot. ilustracyjne

24 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica