Podium to dla nich normalka

Kolarze KKW Superior widoczni byli podczas XIII Grand Prix Solidarności w Jaworzynie Śląskiej. Podczas zawodów, które były jednocześnie mistrzostwami Dolnego Śląska w kilku kategoriach wiekowych wałbrzyszanie dość często stawali na podium.

puchar_solidarnosci

Mistrzostwa rozgrywano w kategoriach: masters, cyklosport, junior i juniorka. Mistrzynią województwa wśród juniorek została Natalia Jeruzalska, a u juniorów brązowy medal zdobył Kamil Tarnawski. Jego kolega klubowy Szymon Hyrlik był w tej kategorii piąty. Nasze dziewczęta bardzo dobrze spisały się też w wyścigach juniorek młodszych. Dorota Bielecka była pierwsza, Martyna Tomasik czwarta, a Julia Tarnawska piąta. W kat żaków na drugim miejscu wyścig ukończył Paweł Bielecki, a tuż za nim na trzeciej pozycji finiszował Paweł Wawrzyńczak. W kat. 2005-2007 na 8 miejscy udział w zawodach zakończył Mikołaj Piotrowski, a wśród juniorów młodszych Piotr Makowski zajął 6 lokatę, a Jakub Borkowski był ósmy.

Bardzo dobrze starty w Jaworzynie Śląskiej wspominać będą nieco starsi zawodnicy KKW Superior Wałbrzych. Mistrzem Dolnego śląska w kat. masters II został Mariusz Piotrowski, a tytuł wicemistrza województwa w kat. cyklosport wywalczył Piotr Walerak.