Aglomeracja Wałbrzyska, Czarny Bór, Polecamy

To się nazywa zabawa!

„Ale fajnie w naszych Grzędach…” śpiewał zespół Grzędowianki przed tygodniem w weekend podczas VII Festynu nad Grzędzkim Potokiem. Nie ma w tym słowa przesady, bo wystarczyło spojrzeć na zadowolone twarze uczestników imprezy.

grzedy1_festyn

Czas umilały swoimi występami zespoły Radość i Grzędowianki. Wiele atrakcji czekało na dzieci, które wprawdzie nie poszukiwały igły w stogu siana, a małych piłeczek, ale zabawa była przednia. Wiele emocji przyniosły zawody drużynowe, w których zmagały się 4-osobowe zespoły w różnym wieku oraz konkurs w kręceniu hula-hop. Oprócz konkurencji sprawnościowych najmłodsi mogli pochwalić się swoją wiedzą w konkursie „poszukiwania skarbów”, który był ściśle związany z gminą Czarny Bór oraz dowiedzieć się niemal wszystkiego o powiecie wałbrzyskim, „wyciągając” wiadomości od radnych. Dorośli świetnie się bawili natomiast podczas mierzenia sił w przeciąganiu liny. Zapas sił i energii można było uzupełnić kosztując pysznych potraw z grilla oraz wypieków gospodyń z Grząd. Finałem festynu była zabawa taneczna do późnych godzin wieczornych.

Fot. użyczone (UG Czarny Bór)

20 lipca 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica