Aktualności, Polecamy

Wiertnica na pomoc

Ani widu, ani słychu tzw. złotego pociągu, który według odkrywców ma być zakopany na 65 km trasy kolejowej Wrocław-Wałbrzych. Poszukiwania w dwóch miejscach nasypu nie przyniosły żadnych rezultatów. W poniedziałek mają być jeszcze wykonane głębokie odwierty, które powinny dać ostateczną odpowiedź, czy w ziemi ukryty jest skład pancerny z czasów II wojny światowej.

Pociag_wiertnica

Andreas Richter i Piotr Koper, którzy przed rokiem ogłosili znalezienie tzw. złotego pociągu, mogą na razie mówić o fiasku poszukiwań. Cztery dni głębokich wykopalisk w skarpie na 65 km trasy kolejowej Wrocław-Wałbrzych i nic. Nie natrafiono ani na tunel, ani na złoty pociąg. Odkrywcy nie składają jednak broni. Dają sobie jeszcze jedną szansę. Do Wałbrzycha ściągają z Wrocławia potężną wiertnicę, która w poniedziałek zostanie uruchomiona. Wiercenia mają być prowadzone nawet do 20 m głębokości i to w kilku miejscach. Po tym dopiero dowiemy się ostatecznie czy w ziemi ukryty jest tzw. „złoty pociąg” czy nic tam nie ma.

Fot. użyczone

21 sierpnia 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica