Kultura, Polecamy

Zagra Seed Holden. Zdobądź bilet

Klub muzyczny A’Propos w Wałbrzychu zaprasza w piątek, 7 czerwca o 19:00 na koncert Seeda Holdena, chorwackiego kompozytora i piosenkarza. Dla czytelników mamy jedną podwójną wejściówkę.

Czy występuje solo czy z zespołem, trzon jego muzyki pozostaje ten sam: to melancholijne i marzycielskie utwory w nurcie alternatywny folk, americana. O tym, czy jego pochodzenie ma wpływ na muzykę, mówi tak: „Chorwacja, położona na skrzyżowaniu Europy Środkowej, Europy Południowo-Wschodniej i regionu Adriatyku, jest krajem pełnym różnorodnego dziedzictwa kulturowego i muzycznego. Niezależnie od tego, czy mi się to podoba, czy nie, nie mogłem uciec od jej wpływów. Slawonia, czyli region, z którego pochodzę, jest niziną. Chciałem uchwycić tę melancholijną, marzycielską atmosferę na moim albumie”. Inspirują go też: Bruce Springsteen, Gregory Alan Isakov, Bob Dylan, Matthew Houck z Phosphorescent, Mark Knopfler, John Fullbright. W dorobku ma dwie płyty („Script” i „The Fall Of My Youth”) oraz kilka EP-ek. Młody artysta zyskał duże uznanie wśród chorwackich krytyków, którzy nazwali go „szczerym, nostalgicznym i rozmaitym”. W jednej z recenzji czytamy, że „teksty Seed Holden otwierają ludzkie serca”. Artysta w Chorwacji ma już swoją pozycję. Teraz postanowił powalczyć o fanów w Europie! Niedawno koncertował w Irlandii i Niemczech. Pora na koncerty w Polsce! Bilety: 20 zł przedsprzedaż, 25 zł w dniu koncertu. Aby wygrać zaproszenie do 5 czerwca do godziny 12:00, prosimy wysłać mail na adres: sekretariat@walbrzyski.pl w temacie wpisując Seed Holden, a w treści prosimy podać imię, nazwisko i numer telefonu. Zwycięzcę poinformujemy telefonicznie o wygranej.
Red. (ala)
Fot. użyczone/A’Propos

2 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica