Na sygnale, Polecamy

Zatrzymali „bombiarza” z Kłodzka

Głupie żarty cały czas trzymają się ludzi. Policjanci ujęli niedawno podejrzanego o wywołanie trzech fałszywych alarmów w powiecie kłodzkim. W każdym przypadku konieczna była ewakuacja kilkudziesięciu osób. Okazał się nim 21-latek, który w chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

Policja_napis

W nocy z 28 na 29 mają oficer dyżurny kłodzkiej komendy otrzymał informację z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania, że w dwóch budynkach w Wojborzu znajdują się ładunki wybuchowe. Na miejsce natychmiast skierowani pirotechników. Konieczna była ewakuacja mieszkańców. Żadnej bomby nie znaleziono, ale tej samej nocy policjanci odebrali jeszcze dwa inne tego typu zgłoszenia. Za każdym razem funkcjonariusze przeprowadzali ewakuację oraz sprawdzali nieruchomości. Na szczęście bomby nie znaleziono.

Kryminalni bardzo szybko namierzyli sprawcę fałszywych alarmów. Po dwóch godzinach od ostatniego zgłoszenia policjanci ustalili i zatrzymali 21-letniego mieszkańca gminy Kłodzko. Mężczyzna był całkowicie zaskoczony obecnością funkcjonariuszy w jego mieszkaniu. Po badaniu okazało się, że był nietrzeźwy. Zatrzymanemu grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat oraz pokrycie kosztów związanych z prowadzonymi akcjami.

1 czerwca 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica