Na sygnale, Polecamy

Ze złości powybijał kompanowi szyby w mieszkaniu

Tego spotkania obaj panowie z Wałbrzycha nie będą mile wspominać. Jeden po wizycie swojego znajomego musiał powstawiać szyby w okna, a drugi za to, co zrobił może trafić za kratki. Nawet na 5 lat.

Policjanci bezpośrednio po zgłoszeniu zatrzymali 38-letniego wałbrzyszanina, który w jednym z mieszkań przy ul. Nowy Świat w Wałbrzychu powybijał szyby w oknach. Mężczyzna w trakcie przeprowadzania interwencji był agresywny.

Do zdarzenia doszło 28 lutego około godziny 20:00. Z relacji poszkodowanego wynikało, że obaj mężczyźni podczas wspólnego spotkania pokłócili się i 38-latek postanowił wyładować swoją złość, łącznie wybijając cztery szyby w oknach zewnętrznych mieszkania swojego znajomego. Właściciel lokalu straty wycenił na 600 zł.

Sprawca podczas czynności procesowych przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Za popełnienie przestępstwa zniszczenia mienia grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

3 marca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica