Na sygnale, Polecamy

Złodzieje kamer w rękach policji

Mundurowym wystarczyły dwa dni, by schwytać dwóch niedoszłych „operatorów”. Dzięki realizacji informacji własnych policjanci z Wałbrzycha zatrzymali w minioną środę dwóch złodziei, którzy z jednego ze sklepów przy ul. 1 Maja ukradli trzy markowe kamery.

Do zdarzenia, które w tym przypadku traktowane jest jako kradzież z włamaniem, doszło 9 kwietnia. Dwóch młodych mężczyzn w wieku 21 i 22 lat, działając wspólnie i wykorzystując nieuwagę personelu sklepu, po usunięciu zabezpieczeń w postaci tzw. „pajączka”, ukradło sprzęt elektroniczny. Ich łupem padły trzy kamery o łącznej wartości 5 tys. z ł.

Działania operacyjne policjantów doprowadziły do zatrzymania sprawców zdarzenia dwa dni później. Funkcjonariusze w toku przeprowadzonych czynności procesowych ustalili, że 21-latek kilka tygodni wcześniej z tego samego sklepu ukradł także aparat fotograficzny o wartości 1500 zł.

Obaj mężczyźni przyznali się do popełnionych czynów i odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Fot. ilustracyjne

14 kwietnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica