Na sygnale, Polecamy

Aż za bardzo chciał być modny

Markową odzież ukradł w styczniu tego roku w jednej z galerii handlowych w Wałbrzychu. Policjanci nie odpuszczali i na trop złodzieja wpadli po trzech miesiącach zatrzymali. Za kradzież kurtek, swetra i koszulki 36-latek może trafić za kratki nawet na 5 lat.

Mundurowi zatrzymali wałbrzyszanina, która w styczniu tego roku dokonał kradzieży markowej odzieży w jednym ze sklepów na terenie Wałbrzycha. Funkcjonariusze podczas przeprowadzonych czynności operacyjnych ustalili, że kradzieży markowych kurtek, swetra i koszulki o łącznej wartości 1050 zł dokonał 25 stycznia tego roku 36-letni wałbrzyszanin. Do kradzieży doszło w butików na terenie jednej z galerii handlowych.

Zatrzymany przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Za kradzież może spędzić za kratami więzienia nawet 5 lat. Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny.

Fot. ilustracyjne

20 kwietnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica