Bule pofrunęły po medale

Bardzo dobry występ zanotowali mastersi i młodzieżowcy KSP Jedlina podczas mistrzostw Polski w petanque. W czempionacie weteranów nasza drużyna wzmocniona zawodnikiem z Dzierżoniowa zdobyła srebrny medal, a ekipa do 23 lat stanęła na najwyższym stopniu podium.

mpw_mpm

Mistrzostwa Polski w petanque weteranów (+ 55 lat) oraz młodzieżowców (do 23 lat) odbyły się przed tygodniem w Myślenicach. Doskonały występ zanotowali zawodnicy KSP Jedlina. W kategorii weteranów Jerzy Siara, Tadeusz Obuchowski (obaj KSP Jedlina) oraz Ryszard Kowalski (Broen-Karo Dzierżoniów) zajęli drugie miejsce. Jeszcze lepiej jedlińskiemu zespołowi poszło w rozgrywkach młodzieżowych (do 23 lat), w których drużyna w składzie Artur Kałużny, Sergiusz Gądek, Dawid Matuszewski i Maciej Rymarz wywalczyła złoty krążek.