Polecamy, Sport

Całe województwo przyjedzie do Świebodzic

W tej niewielkiej miejscowości niedaleko Wałbrzycha już 7 stycznia zjawi się około 400 zawodników, by wziąć udział w mistrzostwa Dolnego Śląska w taekwon-do. W jednodniowej imprezie zobaczymy najlepszych w tej dyscyplinie sportu z całego województwa.

Uczestnicy rywalizować będą w kilku kategoriach wiekowych: młodzik młodszy, młodzik, kadet, junior młodszy, junior senior, super senior. Jednym słowem zawodnicy od 4 roku życia i bez górnej granicy wieku! Konkurencje, które zaplanowano to: układy formalne, walki miękkim kijem, testy szybkości (tzw. dollyo chagi) oraz walki w formule przerywanej i ciągłej.

Mistrzostwa Dolnego Śląska w taekwon-do odbędą się w niedzielę, 7 stycznia w hali OSiR-u w Świebodzicach. Początek o godz. 10:30. Wciąż odbywa się rejestracja zawodników, która potrwa do 3 stycznia.

Fot. użyczone/materiały organizatorów

21 grudnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica