Aktualności, FOTOGALERIE, Polecamy

Chodakowska porwała tłumy! – ZOBACZ ZDJĘCIA

Wspaniała, wzajemna motywacja, tysiące spalonych kalorii i uśmiechy szczęścia malujące się na twarzach blisko 400 osób, które w Aqua-Zdroju ćwiczyły razem z Ewą Chodakowską. Najsłynniejsza polska trenerka gwiazd dosłownie porwała tłumy. Czterogodzinny Walentynkowy Maraton Fitness oraz bezpłatne Targi Zdrowia i Urody sprawiły, że w minioną sobotę Wałbrzych stał się dolnośląską stolicą fit!

W Aqua Zdroju odbył się Walentynkowy Maraton Fitness z udziałem Ewy Chodakowskiej. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

W programie maratonu znalazły się intensywne zajęcia z różnych dyscyplin fitness – m.in. Zumba, Trening Metaboliczny, Body Cross, Beauty Stretching oraz Dance Floor. Gwiazdą fit-wieczoru była Ewa Chodakowska, która po intensywnym treningu spotkała się z fanami, przekazywała cenne wskazówki i obiecała, że powróci do Wałbrzycha.

-Bardzo dziękuję za wspólny trening, spalone kalorie i mnóstwo pozytywnej energii! To była niezwykle aktywna sobota, Wałbrzych dał radę! – mówi najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce, Ewa Chodakowska. Każdy z uczestników maratonu otrzymał bezpłatny pakiet powitalny z upominkami od sponsorów.

„Babeczki‼️ Chłopaki‼️ Dziękuje za mega spotkanie (…) PS. Brawo Aqua-Zdrój Wałbrzych – Centrum Aktywnego Wypoczynku za fantastyczną organizacje” – tak wydarzenie podsumowała na swoim fanpage’u na portalu Facebooku Ewa Chodakowska.

Maratonowi fitness towarzyszyły Targi Zdrowia i Urody. Bezpłatne i otwarte dla wszystkich trwały aż do późnego wieczora. Odwiedzający mogli skorzystać z wielu atrakcji. Były: bezpłatne masaże, konsultacje dietetyczne, analizy składu ciała, bogata oferta usług placówek medycznych, kosmetycznych i fryzjerskich. Na stoiskach można było kupić naturalne kosmetyki i suplementy, miody pszczele, regionalne produkty oraz wysokogatunkowe wina i piwa.

– Super inicjatywa, nareszcie w Wałbrzychu odbyła się impreza na taką skalę! Ten maraton to była mega dawką endorfin! Nie myślałam, że przetrwam wszystkie treningi, ale dzięki zróżnicowanym zajęciom dałam radę. Na koniec organizatorzy zaskoczyli nas super konkursami z nagrodami. Nawet udało mi się coś wygrać – mówi Ada Waiss, entuzjastka zdrowego trybu życia.

Każdy kto oddał krew w mobilnym punkcie poboru oprócz standardowego ekwiwalentu żywnościowego, otrzymał również bezpłatny bilet wstępu na basen w Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua-Zdrój.

Organizatorem wydarzenia „Kochaj Fit! Walentynkowy Maraton Fitness z Ewą Chodakowską. Targi Zdrowia i Urody” było Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua-Zdój, wspierane przez FRW Media Group, spółkę działającą jako Instytucja Otoczenia Biznesu.

Fot. użyczone/Jacek Zych

14 lutego 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica