Na sygnale, Polecamy

Gdyby nie mieszkańcy, mogło dojść do tragedii

Wsiadł pod wpływem alkoholu do samochodu i z pasażerami w środku próbował wyjechać na drogę publiczną. Na szczęście nie dopuścili do tego świadkowie. Zatrzymali pojazd i zabrali kierowcy kluczyki. Wzorowe zachowanie mieszkańców Jedliny-Zdroju pozwoliło policji ująć nieodpowiedzialnego mężczyznę, który miał ponad 3 prom. alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło 15 kwietnia w Jedlinie-Zdroju ok. godz. 13:00. Okoliczni mieszkańcy zauważyli dwóch mężczyzn i kobietę spożywających alkohol. W pewnym momencie cała trójka wsiadła do samochodu, a będący za kierownicą mężczyzna próbował wyjechać z posesji. Świadkowie podjęli natychmiastową interwencję. Uniemożliwili kierowcy dalszą jazdę i wezwali policję.

Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce przebadali 61-letniego kierującego, u którego wynik wskazał 3,18 prom. alkoholu w organizmie. Mężczyźnie odebrano prawo jazdy. Podczas czynności mundurowi ustalili także, że 55-letnia pasażerka pojazdu jest osobą poszukiwaną, dlatego została zatrzymana przez policjantów.

Nieodpowiedzialnemu mieszkańcowi Głuszycy, który po libacji alkoholowej próbował odjechać autem grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat, zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

Warto dodać, że właściwa reakcja mieszkańców Jedliny-Zdroju pozwoliła prawdopodobnie uniknąć tragedii na drodze. Dlatego policjanci cały czas przypominają, żeby reagować na podobne sytuacje.

Fot. ilustracyjne

16 kwietnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica