Aglomeracja Wałbrzyska, Jedlina Zdrój, Polecamy

Gmina dofinansuje wymianę pieców węglowych

W Jedlinie-Zdroju stawiają na ekologię. Władze miasta zdecydowały się udzielać dotacji osobom chcącym  wymieniać ogrzewanie z węglowego na ekologiczne: gazowe, elektryczne, olejowe i pompy ciepła.

wymiana_piecow

Dotacja będzie jednorazowa, a jej wysokość wyniesie do 50 proc. wartości poniesionych kosztów, ale nie więcej niż 7 tys. zł. Dofinansowanie obejmuje zakup i montaż ekologicznych urządzeń grzewczych wraz z niezbędną armaturą, przy jednoczesnej, trwałej likwidacji ogrzewania węglowego.

Na pomoc gminy mogą liczyć właściciele nieruchomości znajdujących się na terenie Jedliny-Zdroju (domów jednorodzinnych i mieszkań), a także przedsiębiorcy, których miejsce prowadzenia działalności gospodarczej mieści się w budynkach wspólnot mieszkaniowych. Pomoc finansowa będzie udzielana na wniosek osoby zainteresowanej po podpisaniu umowy. Więcej informacji pojawi się na stronie internetowej Jedliny-Zdroju po uprawomocnieniu się podjętej niedawno uchwały. Szukajcie wskazówek pod adresem: www.jedlinazdroj.eu.

Fot. użyczone (UM Jedlina-Zdrój)

6 maja 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica