Aglomeracja Wałbrzyska, Jedlina Zdrój, Polecamy

Kolejne miejsca dla aktywnych

W Jedlinie-Zdroju zakończono kolejne ważne inwestycje. Tym razem chodzi o rekreację i turystykę. Otwarto plac zabaw i siłownię terenową przy ul. Moniuszki. Z kolei w Parku Północnym zagospodarowano teren przy al. Brzozowej.

jedlina_plac_sciezki

Przy ul. Moniuszki w ramach tego zadania poszerzono plac, na którym zamontowano kilka urządzeń do ćwiczeń na świeżym powietrzu, a sam plac zabaw dla dzieci wyposażono w dodatkowe elementy. Cały teren został ogrodzony, wytyczono ścieżki i nasadzono nową zieleń. Zamontowano ławeczki i kosze na śmieci, a tablice z regulaminem dopełniają całość, tworząc bezpieczne i estetyczne miejsce do aktywności. W Parku Północnym zagospodarowano natomiast teren przy al. Brzozowej wraz z przyległymi polanami – oddechową i słoneczną.

Oba zadanie zostały zrealizowane dzięki promesie przyznanej przez samorząd województwa dolnośląskiego dla gminy Jedlina-Zdrój w wysokości 150 tys. zł na realizację zadania pn. „Budowa obiektów i miejsc służących rozwojowi społeczności lokalnej, małej architektury i obszarów aktywności w Jedlinie-Zdroju” w ramach Dolnośląskiego Funduszu Pomocy Rozwojowej 2017.

Fot. użyczone (UM Jedlina-Zdrój)

 

13 października 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica