Aktualności, Polecamy

Kup wyjątkową koszulkę, pomóż dzieciom z hospicjum

To świetna inicjatywa. Pomysł powstania koszulek zrodził się na początku roku, kiedy Michał Wyszowski nasz kolega redakcyjny i reporter Radia Wrocław, leżał w śpiączce po udarze. Dochód z ich sprzedaży miał zostać przekazany na jego leczenie. Niestety w maju Michał zmarł.

koszulki_wyszowski

Rodzina i przyjaciele postanowili, że koszulki jednak powstaną, a dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na rehabilitację dzieci znajdujących się pod opieką hospicjum w Wałbrzychu.

Napisy na koszulkach to cytaty z bloga „Polska by Wyszowski”, prowadzonego niegdyś przez Michała. Charakterystyczne sformułowania, z których słynął nasz przyjaciel.

Powstało pięć projektów: #zamężna konkubina, #obiekt strategiczny, Rozmawiać można, wywiadów nie można, Jakie czasy, tacy Gucwińscy oraz Nie żryj k**** bułki, dla łabędzi wziąłem. Koszulki dostępne są w dwóch kolorach: szarym i czarnym. Projekty są autorstwa Mirosława Jurczaka, koszulki wyprodukowała firma PAKT Centrum Zaopatrzenia BHP, a fotografie wykonała Karolina Pacek.

Koszulki dostępne są tutaj: http://allegro.pl/listing/user/listing.phpus_id=46915953&order=m.

Fot. użyczone

6 września 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica