Kultura, Polecamy

Majówka na deskach

Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu zaprasza w pierwszy majowy weekend na przedstawienie „Przyszedł mężczyzna do kobiety”. Bohaterami sztuki są mocno doświadczeni przez życie, rozpaczliwie szukający ciepła i zrozumienia dojrzali ludzie.

09.11.2014 Walbrzych Teatr Dramatyczny spektakl. Przychodzi… foto Bartlomiej Jan Sowa

„Przyszedł mężczyzna do kobiety” to przedstawienie realizowane przez Irenę Wójcik i Piotra Tokarza w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich. Na deski Szaniawskiego powraca jedna z ulubionych komedii romantycznych wałbrzyszan. Bohaterami sztuki Siemiona Złotnikowa są mocno doświadczeni przez życie, rozpaczliwie szukający ciepła i zrozumienia dojrzali ludzie. On – nieśmiały i zakompleksiony aptekarz po przejściach. Ona – udająca oschłą i zdystansowaną – kobieta z przeszłością. Ich znajomość zaczyna się fatalnie. Zaaranżowane spotkanie już na wstępie przebiega nie tak, jak miało. Rozczarowanie od początku. Ale może warto spróbować?
Konsultacja reżyserska: Piotr Ratajczak
Obsada: Irena Wójcik, Piotr Tokarz
Siemon Złotnikow
„Przyszedł mężczyzna do kobiety”
04.05 / sobota / godz. 19:00 / Scena Kameralna
05.05 / niedziela / godz. 19:00 / Scena Kameralna
Czas trwania spektaklu: 60 minut (bez przerwy)
Informacja i rezerwacja biletów: Biuro Współpracy z Publicznością, tel. 74 648 83 01 (do 03), www.teatr.walbrzych.pl/bilety.
Fot. użyczone (Bartłomiej Sowa)

4 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica