Aktualności, FOTOGALERIE, Polecamy

Muflony rozdane !

Po raz 18 wręczyliśmy marmurowe statuetki firmom, instytucjom i samorządom z całego regionu. Finałowa gala Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2015 odbyła się w Zamku Książ, gdzie nagrodziliśmy najlepszych z najlepszych w pięciu kategoriach.

M_glowne

Zmieniają się prowadzący, wręczający i nagradzani, ale jedno pozostaje niezmienne – marmurowa statuetka, która wciąż jest niezwykle pożądana przez przedsiębiorców oraz samorządowców z całego regionu. Świadczy o tym choćby frekwencja podczas finałowej gali XVIII edycji Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2015, a także liczba zgłoszeń, która napłynęła w tym roku z całego regionu. O rogate statuetki ubiegały się podmioty z kilku powiatów: wałbrzyskiego, świdnickiego, dzierżoniowskiego, kamiennogórskiego i kłodzkiego. O nagrody walczono w pięciu kategoriach. Wyniki naszego konkursu przedstawiamy poniżej.

Warto jedynie dodać, że wśród laureatów znalazły się przedsiębiorstwa, gminy oraz instytucje z różnych części regionu. W Odpowiedzialnym Biznesie wygrał Pentair Poland z Dzierżoniowa. Najlepszą Gminą Aglomeracji Wałbrzyskiej okazał się Strzegom. Wśród Mikro/Małych Firm bezkonkurencyjna była wałbrzyska Grupa Budowlana TWS. W kat. Wydarzenie/Inicjatywa 2015 roku docenione zostało Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku za swoją niezwykłą Galę Parowozów, a wśród Gmin/Firm Eko-Przyjaznych najlepszy był POLST. Muflona Specjalnego natomiast z okazji 25-lecia istnienia i pracy dla regionu wałbrzyskiego otrzymała  Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Wyboru laureatów dokonała Kapituła, złożona z samorządowców, a także ludzi biznesu, której po raz kolejny przewodniczył Roman Szełemej, prezydent Wałbrzycha. Finałową galę uświetnił występ wałbrzyskiej grupy SILENTlive.

Przypomnijmy jeszcze, że organizatorem plebiscytu jest spółka Kubara Lamina S.A., wydawca czterech tytułów prasowych: Tygodnika Wałbrzyskiego/NWW, Wiadomości Świdnickich i Tygodnika Dzierżoniowskiego.

 

Wyniki Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2015

Firma Odpowiedzialnego Biznesu

1.Pentair Poland Sp. z o.o.

2.Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A.

3.Pasol Paco Sp. z o.o. ze Świdnicy

 

Wydarzenie/Inicjatywa 2015 Roku

1.Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku

2.Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój

3.Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

 

Najlepsza Gmina Aglomeracji Wałbrzyskiej

1.Strzegom

2.Jedlina-Zdrój

3.Nowa Ruda

 

Najlepsza Mikro/Mała Firma

1.TWS Grupa Budowlana

2.Kopalni Złota Usługi Turystyczne „Aurum”

3.Drukarnia Bimart

 

Gmina/Firma Eko-Przyjazna

1.Poland Smelting Technologies POLST Sp. z o.o.

2.Gmina Bielawa

3.Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze

 

Muflon Specjalny – Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Fot. (red)

21 maja 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica