Kultura, Polecamy

Niedziela dla najmłodszych

Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu najbliższą niedzielę dedykuje najmłodszej publiczności. Wszystkie wszędobylskie i ciekawe świata dzieci od 3. roku życia zapraszamy 29 września o godz. 12.30 na spektakl „Och, Emil! w reż. Lecha Chojnackiego.

Przedstawienie powstało na podstawie znanej powieści Astrid Lindgren „Emil ze Smalandii”, opowiadającej o przygodach radosnego, rezolutnego i odważnego chłopca, marzącego o tym, by stać się dorosłym. Niesforny Emil nieustannie zaskakuje swoją rodzinę nowymi pomysłami. Chce być żołnierzem, „szybkobiegaczem”, „wszystkozjadaczem”, strażakiem, lekarzem… „Och, Emil!” to spektakl, w którym nie brakuje żywego tempa, wpadających w ucho piosenek, a przede wszystkim dobrej zabawy, dzięki czemu może być wspaniałą rozrywką dla całej rodziny.
Najmniejsze dzieci, tzw. najnaje (do 3. roku życia) zapraszamy tego samego dnia na godz. 16.00 na spektakl „Dom”, podczas którego wspólnie będziemy budować nasz dom – świat. Nie zabraknie zabaw związanych z ruchem i rytmem, działań plastycznych, dźwięków. Będzie można oglądać, dotykać, wąchać, doświadczać. Wspólne budowanie domu odbędzie się w Teatrze na Małej Scenie.
Bilety na spektakle: „Och, Emil!” – 17 zł (dzieci), 19 zł (dorośli), „Dom” – 20 zł (dzieci i dorośli).
Kasa biletowa teatru (tel. 74 666 73 41) – czynna jest we wtorki, czwartki i piątki od godz. 8.30 do 11.30 oraz w weekendy na godzinę przed spektaklem. Kup bilet on-line na www.bilety.teatrlalek.walbrzych.pl.
Fot. użyczone (TLiA/Krystyna Lemańska)

28 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica