Na sygnale, Polecamy

Nożem ugodził brata za brak… higieny

Wizytą w szpitalu zakończyła się awantura nietrzeźwego rodzeństwa, do której doszło w zeszłym tygodniu w wałbrzyskiej dzielnicy Sobięcin. Mężczyzna w wieku 21 lat po ostrej wymianie zdań ze starszym bratem, sięgnął ostatecznie po nóż i dwukrotnie wbił mu go w plecy 31-latka. Ofiara z obrażeniami ciała niezagrażającymi życiu trafiła do szpitala. Agresor trafił do policyjnej izby zatrzymań.

Do zdarzenia doszło w poprzedni wtorek po godzinie 23:00 w jednym z budynków przy ul. Karkonoskiej w Wałbrzychu. Wezwani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że młodszy z mężczyzn doprowadził do kłótni. Był niezadowolony z tego w jaki sposób jego starszy o 10 lat brat dba o higienę intymną. Na ciele pokrzywdzonego były dwie rany kłute i potrzebna była pomoc medyczna. Na szczęście życiu 31-letniego mężczyzny nie zagrażało niebezpieczeństwo.

Policjanci w trakcie wykonywanych czynności sprawdzili stan trzeźwości obu mężczyzn. Okazało się, że obaj byli pod wpływem alkoholu. Sprawca miał ponad pół promila tej substancji w organizmie, a pokrzywdzony ponad półtora promila.

Zatrzymany 21-latek przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Oświadczył, że nie chciał zrobić bratu krzywdy, a jedynie go nastraszyć. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego, nakazu opuszczenia zajmowanego mieszkania oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

11 lutego 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica