Na sygnale, Polecamy

Obłowił się na włamaniu do willi

Policjanci z Boguszowa-Gorc zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do domku jednorodzinnego w Witoszowie Dolnym. Mieszkaniec wsi Grzędy (gm. Czarny Bór) nieźle się obłowił, bo wyniósł z willi przedmioty oraz gotówkę o łącznej wartości ponad 30 tys. zł.

Złodziej w maju tego roku po wbiciu szyby dostał się do wnętrza budynku i ukradł z niego pieniądze w różnej walucie oraz m.in. narzędzia budowlane i elektronarzędzia, powodując straty w kwocie 32,8 tys. zł.
Funkcjonariusze z Boguszowa-Gorc realizując informacje własne ustalili, że za włamaniem do willi w Witoszowie Dolnym może stać 28-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego, dla którego nie było to pierwsze tego typu przestępstwo. Mundurowi w zeszły weekend schwytali mężczyznę w Czarnym Borze.
W trakcie czynności procesowych mieszkaniec wsi Grzędy przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Za kradzież z włamaniem grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do 10 lat. Policjantom udało się odzyskać skradziony zabytkowy zegarek kieszonkowy.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

2 października 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica