Aktualności, Polecamy

Obudź w sobie bohatera

Miniona sobota była ważnym dniem dla tych, co chcą i lubią pomagać. Ruszyła baza Szlachetnej Paczki. – To moment, do którego przygotowywaliśmy się od kilku miesięcy – opowiada Emilia Dybka, liderka rejonu Wałbrzych. Zespół w tym roku liczy 42 wolontariuszy z Wałbrzycha i Głuszycy.

– Są to osoby w różnym wieku, z różnych środowisk, które łączy chęć pomagania. Wspólnie zmieniamy świat na lepsze, a zaczynamy od tego małego, w którym codziennie żyjemy – wyjaśnia z uśmiechem Emilia Dybek.

Do projektu zgłaszane są rodziny z Wałbrzycha i sąsiednich gmin. Wolontariusze docierają do nich nie tylko dzięki ośrodkom pomocy, parafiom, szkołom. Informacje o potrzebujących próbują zdobyć także w osiedlowych sklepach, przychodniach, fundacjach czy aptekach. Więcej o akcji, wolontariuszach i historiach, które im się przytrafiły w najnowszym wydaniu Tygodnika Wałbrzyskiego.

Fot. użyczone/Krzeszowscy Photography

21 listopada 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica