Na sygnale, Polecamy

Pijany kierowca wjechał w budynek

Nietrzeźwy kierowca wpadł w ręce policji we wtorek nad ranem. To mieszkaniec województwa wielkopolskiego, który kierowanym przez siebie samochodem osobowym wjechał w budynek mieszkalny przy ul. Wyszyńskiego w Walimiu. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna był nietrzeźwy i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Policjanci, którzy około godziny 8:00 przybyli na miejsce zdarzenia ustalili, że jadącemu bez pasażerów sprawcy nic poważnego się nie stało. Okazało się jednak, że 44-latek jechał pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało w jego organizmie 1,75 promila tej substancji. Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy. Rozbity samochód po wykonanych na miejscu czynnościach został zabezpieczony na parkingu strzeżonym. Na szczęście nie było potrzeby ewakuowania mieszkańców budynku.
Wkrótce 44-latek stanie przed sądem. Za jazdę pod wpływem alkoholu oraz bez uprawnień, a także spowodowanie kolizji drogowej grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat, zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

15 sierpnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica