Polecamy, Sport

Po raz trzeci pobiegli z flagą

Do III Górskiego Półmaratonu z Flagą na Trójgarbie zgłosiło się 243 zawodników – 153 mężczyzn i 63 kobiety. Ostatecznie wystartowało 205 osób w tym również Białorusini i Ukraińcy.

Uczestnicy rywalizowali na dwóch dystansach: 21 i 10 km. Start i metę usytuowano nad zalewem w Starych Bogaczowicach, a gęsta sieć leśnych dróg masywu Trójgarbu pozwoliła na wytyczenie bardzo różnorodnych tras, które wykorzystywane są również w Sudeckiej Setce.

Biegaczy mieli też szczęście do pogody. Bardzo dobra aura sprzyjała, a pierwsi zawodnicy walczący na krótszym dystansie pojawili się na mecie już po 35 minutach. Na 10 km wśród mężczyzn zwyciężył Adam Dymitroca przed Bartoszem Zającem i Markiem Swobodą. U kobiet triumfowała Paulina Sarzyńska przed Sonią Rozumkiewicz i Natalią Gruchałą.

Na dystansie 21 km wśród mężczyzn zwyciężył Bartłomiej Wojsław przed Robertem Kubiakiem i Piotrem Oskwarkiem. U kobiet pierwsza na mecie zameldowała się Monika Duczmal przed Edytą Gradecką i Sylwią Gradecką.

Fot. użyczone (UG Stare Bogaczowice)

10 maja 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica