Aglomeracja Wałbrzyska, Głuszyca, Polecamy

Podziemia Osówki czekają na śmiałków

Tym razem nie chodzi o odkrywanie tajemnic, ale o ściganie się na rowerach. W najbliższą niedzielę (15 maja) po raz trzeci w Głuszycy odbędzie się wyścig kolarstwa górskiego Podziemia Osówki, który zainauguruje Puchar Strefy MTB Sudety. Na zawodników czekają dwa dystanse: mini i mega.

Podziemia_Osowki

Start zaplanowano o godz. 11:00 z parku przy ul. Parkowej. Zgłoszenia do wyścigu przyjmowane będą przed imprezą drogą elektroniczną do 13 maja poprzez formularz dostępny pod adresem https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php oraz w dniu wyścigu do godziny 10:30 w biurze zawodów przy ul. Parkowej.

Najmłodszych „górali” organizatorzy zapraszają do uczestnictwa w minizawodach rowerowych, które rozpoczną się o godz. 11.30. Zapisy w dniu imprezy, również w biurze zawodów. Więcej informacji na stronie: www.strefamtbsudety.pl lub pod numerem tel. 667 992 979.

12 maja 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica