Aglomeracja Wałbrzyska, Czarny Bór, Polecamy

Pozbywają się azbestu

W Czarnym Borze trwają prace związane z usuwaniem szkodliwych płyt. Dzięki wsparciu finansowemu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu w 17 budynkach na terenie gminy zdemontowano niebezpieczne dla życia i zdrowia materiały.

Jednocześnie po wymianie pokrycia dachowego z azbestowego na nowoczesne zabudowa mieszkalna i gospodarcza wygląda ładniej i schludniej. – Od wielu lat podejmujemy działania proekologiczne. To kolejne z nich. Na wnioski od mieszkańców w nowym naborze czekamy do 11 stycznia przyszłego roku – mówi Adam Górecki, wójt Czarnego Boru.

Druk wniosku oraz szczegółowe informacje na temat programu dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Czarny Bór lub w siedzibie urzędu w pok. nr 12 (Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej).

Dodajmy, że dofinansowanie zadania uzależnione będzie od otrzymanej przez gminę dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Jeśli dofinansowanie zostanie przyznane refundowane nie będą koszty związane z zakupem i montażem nowych pokryć dachowych.

Fot. użyczone (UG Czarny Bór)

18 lipca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica