Aktualności, Polecamy

Remontują Plac na Rozdrożu

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że prace budowlane toczące się w rejonie Placu na Rozdrożu zakończą się w terminie, czyli do końca czerwca. Pierwsze auta pojadą tamtędy jednak nieco później, a to ze względu na odbiory techniczne.

plac_na_rozdrozu_remont

Bogusław Rogiński, zastępca dyrektora Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu szacuje, że ruch samochodów w rejonie Placu na Rozdrożu zostanie przywrócony na przełomie lipca i sierpnia. Przypomnijmy, że inwestycja, która kończy się w tym miejscu – wraz z pracami, które wykonano wcześniej – warta jest blisko 10 mln zł. Aż 85 proc. tej sumy pochodzi z funduszy unijnych przyznanych w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji Wałbrzyskiej. Dodajmy, że miasto planuje jeszcze w tym rejonie remont ul. Przemysłowej wraz z budową dużego parkingu.

Fot. Piotr Bogdański

19 maja 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica